O mně

Zabývám se vedením účetnictví, zpracováním daňové evidence a mzdovým účetnictvím včetně personální agendy. Můžete se na mě obrátit i s jednorázovým zpracováním daňového přiznání.

Má územní působnost je převážně v Brně. Nabízím možnost osobního předání dokladů nebo osobní schůzky v Brně, po domluvě i jinde (Rajhrad, Ivanovice na Hané, Vyškov).

Služby se snažím přizpůsobit individuálním požadavkům klienta.

Nezabývám se neziskovým sektorem (příspěvkové organizace, nadace, nadační fondy, spolky, ...).

Při zpracování Vašich dokladů a odborných dotazů využívám zkušenosti z oboru. Nemusíte na svých bedrech nést náklady za vzdělávání Vašich zaměstnanců nebo přímo Vás a ušetřený čas i peníze můžete investovat do rozvoje Vašeho podnikání.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, ráda Vám připravím individuální cenovou nabídku. Účetnictví, daňová evidence i mzdy jsou individuální záležitostí každého podnikatele či firmy a pro správné posouzení ceny za mnou poskytované služby potřebuji znát více informací o Vašich individuálních požadavcích a náležitostech spojených s konkrétním oborem podnikání.

Požadavky a náležitosti ovlivňující cenovou tvorbu najdete zde.

Klientela

Má klientela se sestává zejména z drobných a středních podnikatelů, jimž se nevyplatí zaměstnávat vlastní finanční či mzdovou účetní, a ze soukromých osob, které chtějí využít služeb zpracování daňových přiznání.